Esencja życia i młodości. Przeżyj jeszcze raz wszystkie młodzieńcze przygody
 
IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Rangi

Go down 
AutorWiadomość
Kami-Sama
Bóstwo
avatar

Posty : 91

PisanieTemat: Rangi   16/5/2016, 00:14

Uczniowie


1. Przewodniczący/a * - Jest to osoba bardzo popularna wśród uczniów. Pupilek nauczycieli i dyrektora. Najczęściej mogąca pochwalić się najlepszymi ocenami. Dba o to, by żadne prawa ucznia nie zostały złamane. Walczy również o to, by poprawić uczniom życie w szkole. 1/4
Wiosna - Toshiko
Lato - Tonami
Jesień - Sheila
Zima - Vlad

2. Vice Przewodniczący/a * - Pomocnik Przewodniczącej. Druga pod względem popularności osoba. Często zastępuje przewodniczącego, kiedy ten jest nieosiągalny lub go nie ma. Vice przewodniczący/a wybierany jest dopiero po wybraniu Przewodniczącego. 2/4
Wiosna - Yosuke 
Lato - Wolne!
Jesień - Wolne!
Zima - Gou

3. Kujon/ka - Najmądrzejsza osoba w szkole, zawsze z boku, zawsze z nosem w książce. Często ściga się z przewodniczącym o tytuł najlepszego ucznia w ocenach. Raczej osoba skryta.

4. Łamacz/ka Serc - Idealnie uwodzi i kusi, a potem zostawia. Każda dziewczyna chciałaby z nim być, tak samo jak każdy chłopak chciałby być z Łamaczką Serc.

5. Łamaga - Wiecznie się potyka, często coś gubi, nierzadko bywa gnębiona, jednak jest to urocza, miła i bardzo pomocna osoba. Nie lubi kiedy komuś dzieje się krzywda.

6. Słodziak - Zawsze otaczany przez masę ludzi ze względu na swoją rozkoszną twarzyczkę i słodki charakter. Ulubieniec wszystkich. Często jest rozpieszczany i przytulany, oraz rozchwytywany.

7. Cheerleaderka/Cheerleader - Zawsze kibicuje drużynie podczas zawodów w różnych fikuśnych strojach. Zazwyczaj niemal tak popularna jak Słodziak.

8. Buntownik/czka - Uczeń, który ma w nosie wszelkie nakazy i zasady. Lubi ściągać na siebie kłopoty. Zawsze musi być w centrum uwagi. Wszędzie go pełno, a nauczyciele go nie cierpią.

9. Plotkara/Plotkarz - Jest po prostu wszędzie! Zbiera plotki i roznosi je dalej. Głównie tym się zajmuje. Często niezbyt lubiana.

10. Poliglota/ka - Niesamowicie uzdolniony jeśli chodzi o uczenie się języków. Ma do tego dryg i smykałkę.

11. Matematyk/czka - Jeśli masz problem z matematyką zgłoś się do tej osoby. Na pewno będzie znać każdy wzór i rozwiąże każde, nawet najbardziej zawiłe równanie!

12. Ekolog - Uczeń, który doskonale zna się na wszystkich dziedzinach biologii. Zawsze zna odpowiedź na każde pytanie. Często też zacięty ekolog po lekcjach zajmujący się kwiatami na dziedzińcu.

14. Szara Myszka - Zwykły uczeń nie wyróżniający się zbytnio z tłumu. Taki przeciętniak.

15. Sportowiec - Osoba o ponadprzeciętnych zdolnościach w obszarze sportu. Może to być siatkówka, koszykówka, bądź piłka nożna, jakikolwiek sport by to nie był, ta osoba jest w tym świetna.

16. Bish/Lolita - Osoba piękna/przystojna, która umila czas w klubie swoim kolegom/koleżankom ze szkoły podczas przerw. Udzielają się społecznie w szkole i nie brakuje ich na wszystkich rodzaju imprezach.

17. Panicz/Panienka - Osoby, które pochodzą z piekielnie bogatych rodzin i dla których jedyne co się liczy, to ich własna persona. Uważają się za pępek świata, któremu wszyscy dookoła powinni usługiwać. We własnym mniemaniu cudy świata, które nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa.

18. Outsider - Najzwyczajniej w świecie ktoś, kto nie lubi towarzystwa innych, albo wyróżnia się czymś, co odrzuca od niego społeczeństwo. Ale to tylko zewnętrzna powłoka. W środku mogą być zupełnie inni, zawsze warto się przełamać i ich zrozumieć.

19. Artysta/ka - Artyści mają niebywałe zamiłowanie do wszelkiego rodzaju sztuki - poezja, malarstwo - to ich kręci. Często bywają zamyśleni, rozkojarzeni. Dużo czasu spędzają na zewnątrz szukając inspiracji.
 
20. Tsundere - Osoby będące powierzchownie nie miłe, zimne oraz agresywne. W głębi duszy jednak są niezwykle wrażliwymi i delikatnymi istotami. Preferują spędzać czas samotnie lub w niewielkich grupach. 

21. Chochlik - Osoba niesłychanie wręcz złośliwa, której byt w szkole skupia się głównie na denerwowaniu innych i zaburzaniu ich spokoju. Całe swoje pokłady energii poświęca na dokuczanie i dręczenie, zazwyczaj nie mając ku temu żadnego większego powodu. Takie jego hobby, na które nie pomoże ani upomnienie ani kara, bo w końcu ktoś musi robić nieśmieszne kawały i pranki, bazgrać innym po zeszytach i podstawiać nogę na korytarzu. Jedno jest pewne - gdy widzisz chochlika, lepiej zacznij uciekać.
pomysłodawca: Panda

Personel

1. Dyrektor/ka ** – Pełni najważniejszą funkcję w szkole. Zarządza nią i dba, by wszystko było jak należy. No i oczywiście zgodnie z przepisami. Kiedy trzeba ruga niegrzeczne dzieciaki, a kiedy może, jest łagodny niczym najukochańszy tata. Wolne!

2. Sekretarka/Sekretarz ** – Osoba pełniąca funkcję zastępcy dyrektora i jednocześnie jego sekretarki/sekretarza. Zajmuje się głównie papierkową robotą, typu podania, prośby itp., itd. Często też nosi kawę dyrektorowi i zastępuje go w Jego obowiązkach, gdy jest nieosiągalny. Wolne!

3. Nauczyciel/ka – Jest od jednego przedmiotu którego uczy, właściwie każdą klasę. Plan jest tak skonstruowany, by nie musiał się martwić i nie potrzebował za dużej pomocy. Każdy nauczyciel ma swoją salę pod opieką i może mieć pod opieką jedną z czterech grup uczniów. (Każdy kto chce tą rangę wybiera sobie przedmiot, jakikolwiek, wymyślajcie!)

4. Psycholog – Zajmuje się zdrowiem psychicznym uczniów. Dba o to, by czuli się pewniej... albo i mniej pewnie. Chętnie przyjmuje do siebie pacjentów, lub na podstawie dokumentacji jaką posiada, sam ich zaprasza. Czasem pomaga też przy odrabianiu lekcji. Wolne!

5. Pielęgniarka – Szkolny medyk i największy bohater dla każdego ucznia. Zawsze zajmie się rannym, czy poszkodowanym. Każdy lubi spędzać u Niego czas. Chętnie pomaga z pracami domowymi dotyczącymi nauk przyrodniczych. Wolne! 0/2

Mieszkańcy


Tutaj możecie zaszaleć, ponieważ nie ma dokładnie rang dla naszych mieszkańców. Chcecie być bankierem? Będziecie! Zabójcą? Jasne! (Po ustaleniu szczegółów z administracją) A także innymi, wspaniałymi bohaterami dna codziennego.

* W przypadku rang dyrektora, sekretarza, przewodniczącego i vice-przewodniczącego, user musi uprzednio poinformować administrację o chęci zajęcia tej rangi.

** Ranga dla ambitnych. Wymagana jest rozbudowana historia, co najmniej 500 słów charakteru i 400 wyglądu.
Powrót do góry Go down
http://fourseasons.forumpolish.com
 
Rangi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Four Seasons - Cztery pory roku :: Forumowe ABC :: Zbiór informacji-
Skocz do: